Таємний Миколай від ФРІ

Share

«Таємний Миколай» постукав у двері щасливчиків. Ось і минули новорічні свята, хоча зимовий настрій нас не покидає, адже попереду ще лютий – час для сніжок, сніговиків, санчат, інших свят. А чим запам’ятався нам грудень та січень?

Звичайно, першим снігом за вікном, зимовими святами – починаючи святом Андрія, а там і Святий Миколай вже встигнув до роботи, не забарились і Новий Рік з Різдвом. Аби кожен охочий не лишився без подарунків і сам зробив комусь приємність, Богдан Шкляр і Оксана Конончук зібрали команду ельфів. Муза прилетіла до них одного зимового вечора, саме коли сніжинки тільки починали приземлятися на Землю. І от саме у «ФРІ» і знайшлася команда «Таємного Миколая».

Марина Колосова, Даша Бабік, Оля Павленко, Юлія Логвіновська, Саша Колесник, Катя Бова, Софія Давидюк, Наталія Підгорна, Даша Тимошенко, Іванка Пашинська, Таня Жеребчікова допомагали творити дива.mikolay

З 15 по 31 грудня усі охочі заповнювали анкету, якою вони висловлювали бажання стати для певного щасливчика Таємним Миколаєм, а також писали листа Святому Миколаю. З 1 по 5 січня ельфи розприділили кожному своїх підопічних. А з 6 січня уже почалася відправка подарунків. Зареєстрованих учасників нарахувалося 90, а на конкурс, листів Миколайчику, зібралося 44.

Ельфи дуже довго обирали лист-переможець, але все-таки виграла слухняна дівчинка – Зуб Світлана Андріївна. Вона писала: «Цього року я була гарною дівчинкою – отримала я лише п’ять двійок в табелі, і моїх батьків пару разів викликали до школи, мама навіть і сварилася не дуже, лишенько відправила на півгодини в мій улюблений куточок з гречкою!» Саме гречки дівчинка і попросила, аж кілограмів десять. Мабуть, Миколайчик все-таки здійснив її побажання.

Ми сподіваємося, що жоден учасник такого чарівного проекту не залишився без подарунку. І бажаємо усім яскравих зимових канікул! До наступного «Таємного Миколая».

Слідкуйте за розвитком проекту в спільноті vk:  http://vk.com/secret_nicholas

Зустрічі в facebook: https://www.facebook.com/events/881767451873735

Та групі “ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” у vk: http://vk.com/friua

Залишити відповідь