Харків’яни вподобали “Клуб українського кіно”

Share

G1R_eiFY8OcНа цих вихідних у Харкові пройшов перший у цьому році показ “Клубу українського кіно (ФРІ-Харків)”. Для перегляду організатори запропонували український молодіжний трилер Любомира Левицького “Тіні незабутих предків”, який вийшов у широкий прокат у 2013-му році.

 

У медіа-центрі “Время”, де проходив показ, зібралося понад 120 чоловік. Вхід був вільний.

“Обравши “Тіні незабутих предків” для чергової “кінотусовки”, ми хотіли разом з глядачами спробувати з’ясувати, чи вдалося українцям зняти справжній трилер, – каже одна з організаторів показу Валерія Корнус, – У нас були певні суперечки стосовно обраної стрічки, але учасники групи у контакті все ж попросили її. Були приємно здивовані, що до нас прийшло так багато людей. Це показник того, що наша ідея з показом українських фільмів не безнадійна та має свою аудиторію”.

0Tc97MnSGxYВ фільмі “Тіні незабутих предків” розповідається легенда про дев’ятьох мольфарів, які своїми чарами ув’язнили злі сили. Зрештою через 200 років кулька студентів випадково розбудили зло, яке почало полювати на них. Вони поїхали в Карпати, щоб попросити допомоги у мольфара.

“Сам фільм викликав у мене різні думки, – ділиться враженнями глядач Андрій, – З одного боку, круто, що у нас вже знімають з таким розмахом, пробують різні жанри, але мені особисто було занадто пародії на американські комедії. Сама організація мені дуже сподобалась. І приміщення зручне, і печивом пригощали”.

ZGXUYsZzmmc“Клуб українського кіно (ФРІ-Харків)” – це проект молодіжної всеукраїнської організації “Фундація регіональних ініціатив”. Він має на меті познайомити українців з їх рідним кінематографом та передбачає безкоштовні покази кожні два тижні і наповнення тематичною інформацією груп у соціальних мережах.

Наступний показ анонсований на 31 січня.

Слідкуйте за новинами у групі vk:  http://vk.com/kino_ukr_fri

Сайт ВМГО “ФРІ” : https://fri.com.ua/

Група “ФРІ-Харків” у vk: http://vk.com/fri_kharkiv

 

Залишити відповідь