Завершився Благодійний аукціон від Харківської ФРІ.

Share

pRiZCL6FCUIБлагодійний аукціон до Дня Святого Миколая  стартував 1 листопада на сторінці соціальної мережі ВКонтакті  та Facebook .
Були створені альбоми “Хлопці”, “Дівчата” та “Майстер-класи”, у які учасники, згідно із правилами аукціону, завантажували свої фотографії для потенційних покупців їх часу. Аукціон з перших же днів набрав популярність серед харків’ян.

У аукціоні  прийняли  участь близько 1000 людей, та такі відомі люди Харкова, як: Сергій Жадан, Ігор Зарудко, альбом групи “Оркестр Че”, художник Гамлет Зіньковський , були запропоновані майстер-класи від йога-центру Shanti,  ZUMBA® Fitness, Червого Хреста та багато інших.

Партнерами  заходу виступили : Червоний хрест, кав’ярня ОБЛОМОФ, кав’ярня ЗОЛОТИЙ ДУКАТ, театр P.S.,  антикафе ТЕПЛО, антикафе 2GETHER, антикафе 7/9, театр “Кімната Т”.

Організатори зібрали кошти на сумму 20000 гривень, на які буде проведена  закупівля всього необхідного для дитбудинків. Іграшки, канцтовари, речі першої необхідності – все це до дітлахів привезуть ФРІшники разом із Дідом Морозом.  На цей раз допомона буде надана Спеціальній загальноосвітній школі-інтернату I-II ступенів №55 для дітей с порушеннями розумового розвитку та Зеленогайській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату для дітей-сиріт та дітей, котрі залишились без опіки батьків, з недоліками розумового розвитку.

20 грудня відбудеться Зимовий бал-маскарад для всіх учасників. Цей захід є відмінною можливістю зустрітися для тих, хто брав участь у аукціоні. Також відбудеться концерт за участі харківських музикантів та літераторів, де буде додатковий збір коштів, речей та іграшок.

Залишити відповідь