Київська Школа Ораторської Майстерності надихає молодь!

Share

7Зібралось якось близько 40 людей в останній день осені в корпусі географічного факультету
КНУ ім. Т. Г.  Шевченка. В неділю, 30 листопада. Добровільно. Попри холод і мороз. Звісно, це не студенти прийшли на пари – це активна і допитлива молодь завітала до Школи Ораторської Майстерності від ФРІ.

Для учасників виступали чудові спікери, які з радістю ділились своїми знаннями і досвідом.

1 - копия

Олександр Зайома довів, що знати мову тіла не менш важливо ніж рідну мову, дав можливість учасникам  на власному досвіді переконатися, як кілька жестів можуть змінити враження аудиторії про них і ставлення до їх слів. 6

Змусити випадкову людину випити склянку води, віддати телефон, витерти обличчя серветкою – не так просто, як здається на перший погляд. Учасники перевірили на собі, а Василь Комісаров на їх прикладі підказав, які способи переконання можна використовувати, а які не варто. Завдяки йому учасники дізналися, як переконати найвпертішого «суб’єкта»  зробити так, як хочуть саме вони, а в який момент краще  зупинитись і пошукати вдячнішу «жертву» .

10

Алекс Ястребов показав учасникам артикуляційні вправи і розповів про деякі аспекти проведення дебатів на прикладі учасників.4

5

А масаж (для розігріву м’язів) і обійми (для щастя треба – вчені довели) додали позитивних нот до дружньої і приємної атмосфери цього дня).

3

На завершення кожен отримав диплом і подарунок у вигляді печивка з написом ФРІ : )

9

Можна ще багато розповідати, але учасники скажуть краще:

«…Сподобалися справжні історії та справжні проблеми. Це не просто суха теорія, а практика, практика і практика,» – Марта.

«Это самое интересное мероприятие, которое я посетила за последних месяца два…  Замечательные лекции и майстер-классы, замечательные люди, все разные, абсолютно разный спектр их знаний и методов и того, что они нам дали», –  Янковська Тетяна.

«Ви не виправдали моїх очікувань…Ви їх перевиконали! Мені дуже сподобався цей захід. Практична складова, ці «заряджені» люди, нові знайомства. Та як можна ще змістовніше провести цю неділю!» –  Андрій Побережнюк.

2

8

 Такі відгуки надихають на нові звершення, а тому чекаємо нових зустрічей!

XW1BPZCpWT4

Залишити відповідь