Тренінг з фандрейзингу від Київської ФРІ

Share

aL9bVlfS3PY29 жовтня Київська ФРІ провела тренінг по фандрейзингу. Не дивлячись на прохолодну погоду, зібралося багато учасників, які активно брали участь у мастер-класі протягом трьох годин 

Тренінг проводив надзвичайно цілеспрямований та розумний юнак, спеціаліст з маркетингу та фандрейзингу –  Антон Сорокун.Антон

Тренінг був побудований таким чим, що у ньому кожен учасник брав участь, виконував практичні завдання та активно долучався до процесу.

Протягом мастер-класу всі учасники дізнались про інтереси їхніх колег, уважно слухали поради Антона у фандрейзингу та його досвід у цій діяльності. Наші учасники навіть встигли розробити власний проект! Чотири групи учасників створили свій проект та представляли його “директорам”, які мали б вирішити, давати їм ресурси чи ні. Звичайно, було багато конструктивної критики, але ми всі навчаємось і зауваження про наш проект є дуже корисними!
По закінченню тренінга, студенти висловлювали подяку чудовому тренеру, який провів неординарний та неймовірно цікавий тренінг!)
А ми бажаємо всім учасникам удачі та сподіваємося, що цей тренінг буде успішним стартом у фандрейзингу!

20141029221947

 

Залишити відповідь