Перша кінотусовка (ФРІ – Харків)

Share

IMG_0923-2У цю суботу, 7-го листопада, повноцінно стартував проект “Клуб українського кіно (ФРІ-Харків)”. У невеличкому приміщенні на Дарвіна, 6 у Харкові відбувся показ стрічки “Україна в огні”(“Незабутнє”), знятий Юлією Солнцевою за однойменною повістю її чоловіка – Олександра Довженка.

IMG_0950-2На кінотусовку прийшло півсотні людей. Несли з собою, як і просили організатори, смаколики, карімати та гарний настрій. Натомість їх напували чаєм, пригощали теж солоденьким і, окрім фільму, знайомили, наскільки це можливо, один з одним та розповідали про молодіжні ініціативи, які ще проводяться у Харкові та країні.

IMG_0920-2Актуальність таких зустрічей показали самі учасники своєю кількістю. Запланована чисельність глядачів була менша, ніж виявилося насправді,тож розміщалися, як могли. Не зважаючи на обмаль місця, стоячи(!), сидячи на стільцях, на каріматах, на підвіконні, на столі й піаніно, ніхто не скаржився.

Відгуки у групі вконтакті:

Іван Чайка “Низький поклін оргкомітету за проведений захід. Бажаю брати нові висоти! Також хотів би висловити слова вдячності всім тим, хто сьогодні прийшов. Був якщо чесно приємно вражений, що стільки молоді цікавиться такою тематикою.”

Анастасия Ермишина “Спасибо большое всем всем..!)) Было очень круто .. атмосфера … вкусняшки .. вообщем всё супер )) ждём следующей встречи !*)”

Артур Слобожанин “Велика дяка організаторам за пророблену роботу!”
________________________________________________

IMG_0963-2Планується покази проводити кожні 2 тижні. Підшукується більше приміщення, репертуар та нові ідеї.
Запрошуємо приєднуватись до нашого проекту та започатковувати Клуб українського кіно у інших містах України.

Посилання на vk: http://vk.com/kino_ukr_fri

Залишити відповідь