До річниці революції Гідності – Фрі-кіно

Share

IMG_1452У Харкові до річниці подій на Майдані “Клуб Українського Кіно” показав цикл документальних фільмів “Зима, що нас змінила”, виробництва каналу “1+1” та творчого об’єднання “Вавілон’13”.

Свій другий кінопоказ організатори проекту вирішили зробити тематичним, щоб вшанувати пам’ять тих, хто загинув під час Революції та згадати усі ключові моменти тих подій.IMG_1456

Показ проходив у найстарішому кінотеатрі України – “Боммері”, керівництво якого залюбки погодилося співпрацювати з Клубом. За два дні кінопоказу на перегляд прийшло більше сотні глядачів. Приходили люди різного віку, дехто з національною символікою, дехто з бажанням побачити щось, що розчулить та навіє важливі думки.

Першою була показана 40-хвилинна частина циклу “Небесна сотня”. Це найбільша й найважча короткометражка, під час якої глядачі ледь стримували сльози. Якщо жіноча половина таки втирала мокрі очі, то хлопці казали потім: “Завданням номер один було не розплакатися” та “Все чудово, тільки ось пил в очі потрапив. Хоч якось ж треба виправдатись”.

TIJrTi_VXrgНайголовнішим з усього, що можна розповісти про показ, є те, що люди щиро вдячні за проведення такого проекту. Дехто з Києва та Дніпропетровська жалкували у групі клубу, що у них немає таких заходів. Важливе було кожне “Дякую”.

Наступний показ планується провести 6-го грудня.

Посилання:
VK групи: http://vk.com/kino_ukr_fri
VK зустрічі: http://vk.com/kino_ukr_fri_zustrich

Залишити відповідь