Тернопільська молодь пройшла “Маршем миру”

Share

«Тернопіль — за мир і єдину Україну!», «Одна-єдина соборна Україна!». Під такими гаслами відбувся в Тернополі у середу, 14 травня, “Марш миру“. У ньому взяли участь більше  тисячі молодих людей. В основному — студентство.

Сформувавши колону біля адмінбудівлі Тернопільської облради і облдержадміністрації, з національними прапорами вони пройшли центральними вулицями міста до пам’ятника Незалежності України, біля якого заспівали державний гімн і потисли один одному руки  на знак солідарності. Учасник Маршу миру, студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, представник футбольного фан-клубу Володимир Міщишин каже: «Молодь не цілком розуміє, що відбувається в Україні і ця акція приклад того, що потрібно робити в даній ситуації — об’єднатися заради миру і соборності України. Схід і Захід мають бути разом».

Як розповів ініціатор, голова громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» в Тернополі, двадцятидвохрічний студент ТНЕУ Василь Кулевчук, в основному молоді люди гуртувалися через соціальні мережі. Також організатори розповсюджували інформацію через Інтернет-видання та листи запрошення у виші. Однією з умов Маршу миру була відсутність політичної символіки. Молоді люди впевнені — багато людей розчарувалися в теперішніх політиках і подібні заходи не місце для з’ясовування політичних стосунків.

Марш миру в Тернополі(Репортаж).

Залишити відповідь