Харківська ФРІ запросила харків’ян взяти участь в всеукраїнській акції – «Зробимо Україну чистою 2014»!

Share

12 квітня в Харкові, було здійснено масштабне прибирання. До цього заходу було залучено багато людей з різних куточків міста.

Для прибирання були організовані певні місця збору, які найбільш потребували в прибиранні. Сміття збирали в таких містах як : Саржин Яр,Олексіївський ліс, Лиса гора,  а саме вул. Нижньогиївська 78, Канатна дорога на вулиці 23 Серпня, 4o9eZTaE2egНемишлянський кар’єр, вул. Тимуровців 31 Г, Площа Руднева на Московському проспекті, також багато людей було в Зеленому Гаї, та  Китлярчином  Ярі.

На вул. Клочківська 276 прибрали територію біля озера, на Героїв Праці прибрали ліс, а школярі школи № 122 в Московському районі, зібрали сміття біля своєї школи.Окрім вказаних місць, кожен мав змогу вийти та навести лад біля свого будинку.

PshKBJbkFsk

У заході взяли участь багато студентів, молодіжні організаціі, а також підприємці і бізнесмени. Працівники деякіх банків та магазинів вийшли всім колективом допомогти своєму місту. Загалом на прибирання вийшло 750 жителів Харкова, та зібрано 110 370 літрів сміття. 

Дівчина Марина, що була на прибиранні спуску Весніна розповіла, що прийшло  23 людини, які зібрали 138-140 пакетів сміття. Вони розділили пакети на три групи, за видом сміття, для полегшення подальшої утилізаціі.DSC00198

Крім прибирання, в деяких місцях посадили дерева та квіти. Також, цікавим був флешмоб, якийпровели на всіх місцях прибирання, а саме збирання сміття за невеликий відрізок часу.

Акція не підтримувала жодної політичної партії і діяла в рамках міжнародного соціального проекту «LetsDoIt!», який спрямований на очищення від сміття нашої Планети. До цієї благородної ініціативи вже долучилися більше 90 країн світу.

 

Залишити відповідь