ФРІ долучилася до всеукраїнської ініціативи “Зробимо Україну Чистою!”

Share

12 квітня відбулася Всеукраїнська акція “Зробимо Україну чистою!” . Фрішники зі всієї України  – від Донеччини до Волині – вже вчетверте взяли участь у масштабному прибиранні вулиць своїх міст!

зуч

В цей день на вулицях Донецька, Луганська, Харкова, Луцька, Костополя та інших міст було не рідкістю зустріти сотні людей, які активно боролися зі сміттям в місцевих парках, скверах та й взагалі різних місцях роботи та відпочинку жителів.  До фрішників із радістю долучалися волонтери та різні компанії, завдяки яким була організована значна кількість точок прибирання ( наприклад в Донецьку та Харкові їх було по 7).

Окрім мастшабного прибирання ФРІ проводила попутні акції, приурочені до Зробимо Україну Чистою! Так відбувся Еко-Фест в Харкові, фотоконкурс в Луганську та було встановлено Всеукраїнський рекорд зі збору сміття.

Акція не підтримувала жодної політичної партії і діяла в рамках міжнародного соціального проекту «Let’sDoIt!», до якого за роки свого існування долучилося вже понад 90 країн світу!

Загалом з вулиць країни цього дня зникли тисячі тон сміття, було посаджено нові дерева та  різні рослини. Ми сподіваємося, що ця чистота стане звичкою кожно українця, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Залишити відповідь