В Ужгороді про кохання малювали діти

Share

У День святого Валентина атмосфера кохання та любові захоплює серця навіть наймолодших. І щоб дізнатися, якою бачать любов ужгородські дітлахи, ФРІшниці Софія Ваць, Владислава Мазур та Соломія Ковальчук провели мистецьку акцію “Любов очима дітей”.

У п’ятницю, 14 лютого, в Пасажі Баті ужгородська малеча мала можливість пофантазувати на тему кохання та виразити свої бачення в картинах. Але умовою було не малювати традиційних сердечок.

Як виявилося, навіть без сердечок  діти чудово справилися з таким творчим експериментом. Найчастіше вони малювали закохані пари, але в основному це були птахи, метелики, рибки та інше.


Дівчата-організатори розповідають, що малювали кохання чи не наймолодші вихованці художньої школи, а точніше 8-9 річні дітки. Участь в акції взяло близько 15 дітей, які отримали багато задоволення від того, що на кілька годин відчули себе справжними вуличними художниками, котрі відтворюють у своїх полотнах найпрекрасніше почуття.

Зараз роботи юних митців виставлені в центрі міста і усі бажаючі можуть їх побачити. ФРІшниці, які організували творчу акцію кажуть, що планують робити подібні заходи й надалі.

Залишити відповідь