Засідання літературної студії «Дебют»

Share

30 жовтня черкаська фрішниця Оксана Галаєва спільно із Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти  педагогічних працівників на чолі із завідувачем лабораторії гуманітарних дисциплін організували відкрите засідання літературної студії «Дебют».  Перед методистами районних відділів освіти  виступили  Тетяна Козловська, Олег Кочетков та член літературного об’єднання ім. в. Симоненка Ольга Сизова.

Спочатку молоді літератори ознайомили аудиторіє зі своєю творчістю, а поті дійшла черга і до експериментів . Зрештою, у кожної творчої людини уява бурхлива, а  тому немає нічого складного у написанні твору не від свого імені, а від імені речі, яка, здавалось би, не має душі. Та якщо придивитися уважніше, душу можна відчути усюди, бо все оточуюче нас має свою енергетику.

На мою думку, такі зустрічі корисні як для поетів, так і для методистів. Справжній педагог  має любити мистецтво, відчувати його, а найголовніше вміти донести  цю любов до учителів, учнів, зуміти розкрити талант, який може бути захованим глибоко, але є в кожній дитині.

І хто, як не ми, сучасні поети допоможуть зрозуміти , збагнути ту істину, яка близько, але невидима для людини, яка ставить на перше місце гроші, які нічого не варті, якщо в душі порожньо.

Тільки мистецтво зможе  врятувати  людство від деградації. Тому майбутнє за нами.

Ольга Сизова,

Черкаський міський осередок «ФРІ»

Залишити відповідь