Адреналіну вистачить надовго

Share

14 листопада в Черкаській обласній організації Національної спілки письменників України відбулося засідання Дискусійного клубу, керівником якого є поетеса, авторка книги «Шукаючи ключі до світу» Олена Желєзняк.

Як говорить відома істина: «Якщо хочеш змінити світ, почни із себе». Мабуть, це і є ті «ключі», про які пише Олена. А що є у кожній людині такого, що заважає їй змінювати себе? Звісно, страх. Саме цій темі було присвячено і минуле засідання, яке провела коуч особистісного росту Валентина Ємець. Саме тому засідання почалося із роботи над страхом, кожний учасник «Дискусійки» розповідав про те, як він зміг подолати свої страхи: хтось був стриманим, дехто соромився, а хтось «розійшовся» не на жарт.

Потім Марія Голуб ознайомила аудиторію із тим, як треба проводити дебати. Тему було обрано на «злобу дня» про безкоштовну медицину. Учасників поділено на дві команди: одна стверджувала, інша – заперечувала. Цікаво й те, що не всі опоненти доводили думку, якої дотримуються. Зрештою, перемогла «заперечувальна» команда.

Звісно, учасники «Дискусійки» не депутати, і мандати їм навряд чи світять. Хоча хто його знає, ким вони стануть у майбутньому?

Мені ж, як поету, адреналіну вистачить ще надовго.

Ольга Сизова,

Черкаський міський осередок «ФРІ».

Залишити відповідь