Останній подарунок університету, де працював дідусь

Share

Одна з цілей Молодіжної організації Фундація Регіональних Ініціатив – підтримка і всебічний розвиток молоді в усіх регіонах України, а також передача знань та умінь через покоління.

У пам’ять про свого дідуся, почесного професора Приазовського державного технічного університету Ніла Андрійовича Карнаушенко, людину, яка за 70 років роботи в університеті навчила основам прокатки тисячі студентів,

Голова Міжнародного департаменту ВМГО ФРІ Олександра Бакун у партнерстві з Відділом міжнародних проектів ПДТУ відбирає до участі у мистецькому проекті MOJN-2013 (листопад 2013 р, Данія) аспіранта металургійного факультету ПДТУ Дар’ю Бувалець (Маріуполь).

Разом із ФРІшниками Наталею Кутняк, Ольгою Копищинською і Аліною Познанською Дар’я представлятиме Україну на проекті, підтриманому Єврокомісією.

Молодь із Данії, Румунії, Італії, України та Білорусі збереться у листопаді разом на щорічний обмін MOJN, щоб дізнатися, як використовувати активні види мистецтва (танець, цирк, театр) у праці з молоддю.

Ось – фото з минулорічного MOJN-2012 http://projects-gallery.drumsforpeace-network.org/#!album-6

Сподіваємося, що цей проект підтримає громадську діяльність у прекрасному Приазовському місті Маріуполь, а також поглибить співпрацю ФРІ з міжнародною сіткою мистецьких організацій Drums for peace.

MOJN-2013 – вже третій проект Міжнародної служби ФРІ з DfP за три місяці.

Залишити відповідь