Молодь просить “Батьківщину” приборкати своїх депутатів

Share

ФРІМолодіжні організації просять Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” виключити з депутатської фракції парламенту та партії низку депутатів-опозиціонерів, якщо ті не відкличуть свої підписи під законопроектами, які обмежують свободу мирних зібрань в Україні. Про це заявляють всеукраїнські організації “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) та “Молодіжний Націоналістичний Когрес” (МНК).

“Під час парламентських виборів найбільшу кількість репресій з боку органів державної влади під час мирних зібрань зазнали саме політичні сили Об’єднаної опозиції. Чому ж окремі нардепи “Батьківщини” тепер спільно з депутатами більшості реєструють законопроекти, які вдарять по їх партії у майбутньому?” – запитує молодь.

У молодіжних організаціях стверджують, що підписаний депутатами-опозиціонерами законопроект №2508а “Про свободу мирних зібрань”, у разі його ухвалення, дозволить підконтрольним судам за 48 годин забороняти будь-які “неугодні” владі протести в будь-який час до їх початку. До того ж, “спонтанність” зібрань, згідно тексту проекту, неможливо буде довести ні міліції, ні судовому виконавцю, ні судді. А у проекті закону №0886 “Про прокуратуру”, який також підписали депутати “Батьківщини”, взагалі прописана заборона пікетувати приміщення органів прокуратури.

Водночас молодь просить “Батьківщину” зосередитися на законопроекті інших членів партії, що навпаки покликаний обмежити сваволю органів влади, – на проекті №3048 про ідентифікацію працівників органів внутрішніх справ та присутності спеціальних підрозділів міліції, внутрішніх військ на мирних зібраннях.

Залишити відповідь