У Києві завершилася Журналістська Кузня “ЖуК”

Share
Учасники під час заняття

З 18 травня по 1 червня у Києві студенти, молоді спеціалісти у галузі журналістики та громадські активісти пройшли двотижневий курс “Журналістська Кузня “ЖуК”. Даний проект був реалізований силами представників усіх осередків Київської ФРІ, а також кандидатами на вступ до ФРІ. Журналістська кузня проходила на базі Інституту журналістики та міжнародних відносин Київського Національного Університету Культури та Мистецтв (КНУКІМ), а також Національної Академії Керівних Кадрів Культури і Мистецтв (НАККІМ), що на території Києво-Печерської Лаври.

Виступ Юрія Макарова

У проекті брало участь близько 30 учасників відібраних серед більше ніж сотні охочих. У рамках проекту учасники пройшли курс тренінгів та майстер-класів за темами: «Основи журналістики», «Основи медіа права», «Спілкування з міліцією», «Фото-аудіо касти», «Соціальна журналістика», «Інформаційні запити», «Журналістські розслідування», «Інтернет ЗМІ», «Блогерство» та інші. Слухачі курсу мали змогу поспілкуватися, перейняти досвід та знання таких відомих журналістів, як Юрій Макаров, Олександр Тур’ян, Сергій Лещенко.

Зустріч із Сергієм Лещенком

Це дало можливість побачити журналістику зсередини під час спілкування з професіоналами, зрозуміти основні тонкощі  професії. Освітньо-мотиваційний курс передбачав виконання практичних завдань, за допомогою яких учасники мали можливість відчути себе справжніми журналістами. У колі «ЖуКа» панувала творча й дружня атмосфера, яка об’єднала в собі наполегливу, цілеспрямовану та вмотивовану молодь.

Заняття по “Взаємодії з міліцією”

 За підсумками проекту учасники, які відвідали сімдесят відсотків занять, отримали сертифікат слухача навчально-тренінгового курсу «Журналістська Кузня «Жук».

Нагородження Учасників “Журналістської Кузні “ЖуК”

Деякі учасники навіть зробили спеціальний відеорепортаж про проект, з яким можна ознайомитися ТУТ.

Відеозвіт по польовому моніторингу міліції, що був проведений спеціально в рамках курсу, доступний ТУТ.

В анкетах «зворотного зв’язку», що були розіслані організаторами, жуківці мали можливість поділитися своїми думками, враженнями від школи, а також зазначити практичну цінність отриманих знань для подальшої діяльності.

Кузня закінчилася, але тепер для учасників проекту настав  новий етап – вони зможуть застосувати свої знання на практиці.

Матеріал про відкриття “Журналістської Кузні “ЖуК” розміщений на “Громадському просторі”.

.

Київська ФРІ

Автори статті: Надія Яремчук та Богдан Долінце

Фото: Богдан Долінце

Залишити відповідь