В Ужгороді відбудеться перша «Мистецька драбинка»

Share

«Мистецька драбинка» – це не просто літературний вечір, а справжнє театралізоване дійство, яке відбудеться 30 квітня на площі Театральній. Основою проекту, звичайно, є вірші запрошених письменників, а саме Анни Малігон, Юлії Мусаковської та Григорія Семенчука. Проте, вдень твори авторів читатимуть ужгородські актори, а читання супроводжуватиметься цікавими танцювальними постановками. Таким чином організатори заходу ставлять собі за мету створити цікаве, неповторне дійство. Довести, що поезію можна передати не тільки Словом, а й рухами, звуками.
Також кожен охочий відвідувач заходу матиме змогу продекламувати вірші запрошених поетів на драбинці (в прямому значенні слова!), проявити себе. А саме, пройтися цією «Мистецькою драбинкою», відчути всю силу поезію, силу слова на собі. Кожного читця організатори обіцяють пригостити смачними цукерками та подарувати квіти.
Та на цьому захід не завершиться. Вже ввечері відбудуться, так звані, «Весінні читання» у зручній, затишній кнайпі. Ввечері, власне, свої вірші зачитають вже самі поети. Глядачі матимуть змогу поспілкуватися з ними, насолодитися їхньою творчістю сповна. Думаю, варто зазначити, що всі запрошені на «Драбинку» автори входять в 20-ку кращих молодих письменників України. Також буде музика, фотовиставка, буккросинг та ще багато сюрпризів, про які організатори поки що не розповідають.

Залишити відповідь