ЖИВИ ТАНЦЮЮЧИ ! [ vol 1 : Jazz-Funk ]

Share

ЖИВИ ТАНЦЮЮЧИ
14 квітня о 15:00 спеціальною програмою для особливо активних та непосидючих відбувся майстер-клас з джаз-фанку. Бажаючих записатися на цю подію було, хоч відбавляй, з огляду на швидкість зареєстрованих «танцівників». Усіх присутніх, не враховуючи талановитого тренера й учасника танцювального колективу «Турбо», можна було так назвати тільки умовно, адже головна умова – проект для не танцюючих. Не дивлячись на відсутність досвіду, всі, хто встиг потрапити на «дискотеку», вдало повторювали навіть найскладніші «па».

Організатори, ФРІ та саме студія танців «ТУРБО», подарували учасникам змогу насолодитися драйвом та непідробними емоціями, отримати нереальний об’єм позитиву, зануритися у світ сучасного танцю і відчути на собі сексуальність «джазу» та запальний ритм «фанку». Домашня атмосфера у недосить великому, але затишному залі сприяла встановленню дружніх стосунків між усіма присутніми і вже через 10-15 хвилин всі занурилися у «клубний» світ Сполучених Штатів, де саме і народився цей імпульсивний стиль (так-так-так, ми не тільки потанцювали на славу, але й поповнили свою розумову скарбничку деякими цікавенькими фактами).

Гаряче здивували своєю пристрастю не тільки дівчата, але й двоє хлопців, які брали не кількістю, а якістю танцю. Ще не перевелись справжні мужчини на нашій Вкраїні!

За все це задоволення присутні без долі сумніву скинулися досить демократично «по п’ятеріку» тільки за оренду зала і з щасливими обличчями та вимореними тілами поплелися по своїм оселям. З такими швидкими темпами і наснагою до активного стилю життя, літом всі будуть дивувати оточуючих рельєфністю своїх тіл. Залишається тільки чекати наступного разу. А хто ще хоче відчувати все вищесказане на собі ласкаво просимо на хіп-хоп та брейк!

      

      

      

Ініціатор : Олександр Щербина 
Тренер : Стас Геллер
Фотограф/оператор : Альона Нагаєвщук
Відгук : Валерія Кутепова 

Залишити відповідь