ФРІ медіа школа в Луцьку

Share

У суботу, 13 квітня 2013 року, луцький осередок «Фундації Регіональних Ініціатив» організовував медіа-школу у громадському центрі «ВолиньМедіа».

На школі були розглянуті нові можливості інтернет-мережі, а саме: google-пошта та її інструменти (календарі, документи та ін.) і, як зробити презентацію не в Power Point.

Школа розпочалась в 11:00 з реєстрації, короткого ознайомлення з програмою та учасниками – активною молоддю міста Луцька, яка прагне розширити свої знання у практичних галузях  за допомогою неформальних тренінгів та семінарів.

Першим виступив Ігор Шарабура, який зробив вступ до медіа-школи, а також детальніше розповів про нові медіа та найвідоміші соціальні мережі (Вконтакте, Facebook, Twitter, Foursquare, Flickr, YouTube, G+)

Тема є досить актуальною, тому що ми не можемо уявити сучасне суспільство без Інтернету та спілкування в соціальних мережах. Тому володіти цими знаннями є надзвичайно важливо в наш час.

Наступним виступив Віталій Кічкірук, який розповів про те, як працювати з Google та його інструментами. Також на практиці показав як користуватися поштою Gmail.

 

На завершення школи тренери розповіли як швидко створювати презентації за допомогою онлайн конструктора презентацій prezi.com

Всім учасникам були вручені сертифікати, а після завершення школи відбулось святкування 7 років від заснування луцького осередку «Фундації Регіональних Ініціатив».

 

Учасники ФРІ медіа-школи  залишились задоволені, про що свідчили блиск в очах та позитивні відгуки. Всі висловили щирі подяки та побажання тренерам. Результат не змусив себе довго чекати, вже деякі учасники почали опановувати нові сервіси Google, а це свідчить, що школа не пройшла даремно.

Залишити відповідь