Базова ФРІ школа в м. Луцьку

Share

23 лютого в місті Луцьку в гуртожитку 4а відбулася Базова ФРІ школа. Організаторами стали Луцька міська громадська організація Фундація Регіональних Ініціатив.

Учасниками стали   учні та студенти різних Вузів з м. Луцька та Івано-Франківська. Тренерами були голова ВМГО ФРІ Максим Кицюк та Член ради старійшин Тарас Малий.

На протязі дня 21 учасники отримали інформацію, яка знадобиться в подальшій громадській діяльності, а саме на такі теми:

– вступ до Громадської діяльності, історія молодіжного руху в Україні;

– проектний менеджмент;

– робота зі ЗМІ;

– нові медіа.

Сьогодні був чудовий день, адже відбулася така очікувана базова ФРІ-школа у Луцьку! Величезне дякуємо нашим тренерам Кицюку Максу та Тарасу Малому за час, який Ви нам виділили та провели чудові лекції! Дякуємо, Ви внесли багато цікавої, корисної інформації та море натхнення. Після цього, багато чого хочеться прочитати та знати більше! Шкода, що цей день пролетів так швидко… Але ми не засмучуємося, і чекаємо нових зустрічей! Дякуємо! – коментар учасниці Базової ФРІ – школи Азарової Аліни.

Незважаючи на певні труднощі та брак досвіду в організації подібних заходів нам все таки вдалось організувати Школу на досить високому рівні. Звичайно, це результат проробленої роботи Луцької команди  і особливо роботи тренерів.  Я з захватом спостерігала як за такий короткий час вони зуміли так швидко та якісно донести інформацію яка була цікава аудиторії та знадобиться в подальшій їхній громадській діяльності. Особливо було приємно бачити як учасники з вогником в очах та планами на майбутнє покидали наш захід. Сподіваюсь Базова Фрі школа їх надихнула на плідну роботу.  Прекрасний день закінчився в кав’ярні де за філіжанкою кави ми з тренерами обговорили сьогоднішню подію! – один з організаторів ФРІ школи Ютовець Оксана


Залишити відповідь