Активісти Студентської Ради Києва обрали нового координатора.

Share

26 лютого в залі засідань Адміністративної ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбулися Загальні збори Студентської Ради міста Києва. Керівники органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів міста Києва на зборах обрали нового координатора Студентської ради – Оксану Дяченко.
Новообраний координатор рішуче налаштована до роботи задля позитивних змін в житті київських студентів, під час своєї вітально промови Оксана зазначила, – «Наше завдання не прості, проте ми будемо працювати, відстоювати точку зору студентства як під час актуальних сьогодні дискусії щодо проектів Закону «Про вищу освіту» так і в усіх інших питаннях».
На найближчий час діяльності Студентської ради Києва Оксаною було визначено формування ефективної команди Секретаріату, розробка та затвердження плану роботи, організація студентського форуму навесні, а також організацію єдиного системного інформаційного потоку для студентів та органів студентського самоврядування Києва.
Нагадаємо, Студентська Рада Києва (СРК) – це добровільне об’єднання органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів міста Києва. Своє основне завдання СРК вбачає у захисті, представництві та реалізації прав та інтересів студентства, розвитку їх потенціалу через залучення до процесу прийняття рішень та реалізації ініціатив кожного студента Києва.

ФРІ та СРК є давніми та гарними партнера за багатьома напрямками. Ми щиро вітаємо Оксану і всіх студентів Києва з новим етапом розвитку та становлення студенства в Україні.

Залишити відповідь