МОЛОДІ ЛІДЕРИ ВДРУГЕ ОБ’ЄДНУЮТЬ ЗУСИЛЛЯ

Share

За ініціативи міжнародних молодіжних організацій AIESEC, JCI та Європейський молодіжний парламент – Україна 23-25 листопада в  Києві вдруге відбувся Саміт молодіжних організацій NGO G20, завданням якого стало налагодження і посилення співпраці між молодіжними організаціями України.

NGO G20 – це всеукраїнський саміт для 20 найбільших та найактивніших молодіжних організацій України та 5 місцевих організацій, що активно діють у своєму регіоні та готові до співпраці. Перший Саміт було організовано 19-20 травня 2012 р. в м. Києві. В результаті двох днів аналізу та групових обговорень, 40 молодіжних лідерів підписали Меморандум щодо спільної стратегії розвитку та дій молодіжних громадських організацій України до 2020 року в таких пріоритетних напрямках роботи:

–          Підвищення культурного рівня України;

–          Молодіжне підприємництво і співпраця з бізнесом;

–          Розвиток громадського руху в Україні;

–          Розвиток освіти і науки;

–          Євроінтеграція та Україна на міжнародній арені.

Ціллю другого Саміту стало налагодження і посилення співпраці між молодіжними організаціями України шляхом розробки спільних проектів у обраних стратегічних напрямках. Насичена триденна програма включала виставку досягнень організацій-учасниць, майстер-класи, виступи спікерів (серед яких – почесний спікер Саміту, фундатор економічного форуму в Давосі, член Римського клубу Богдан Гаврилишин, експерт з довготермінових стратегій, керівник експертної компанії pro.mova та один із засновників «5 каналу» Євген Глібовицький та Дмитро Мельник – бізнес-тренер, консультант з організаційного та проектного управління, співзасновник WikiCityNomika), роботу в групах під керівництвом модераторів та фінальну презентацію спільних проектів.

 «Вважаю, що NGO G20 Summit є дуже важливою подією. Молодіжні організації, які ще 2 роки тому ігнорували одна одну або, часом, конкурували, сходяться, щоб краще познайомитись і пошукати можливості працювати спільно на покращення політичного, економічного і соціального стану України. Якраз ці організації відіграють важливу роль в трансформації України на демократичну, політично вільну, економічно ефективну і соціально справедливу державу» – сказав Богдан Гаврилишин, почесний спікер Саміту.

«Я вірю, що об’єднавши зусилля декількох МГО, ми дійсно зможемо змінити наше суспільство на краще, вирішити велику кількість проблем та довести, що «третій сектор» називається так тільки тому, що разом ми можемо досягати утричі більших результатів, ніж від нас очікують» – впевнена Єлизавета Бачина, президент ВМГО «АЙСЕК в Україні»

Проект проходив за підтримки Фонду Богдана Гаврилишина, генерального партнера заходу – компанії «Ernst & Young», стратегічного партнера – БФ «Відкриті Серця», генерального освітнього партнера – Фонду «Освітні ініціативи», офіційного водного партнера – «Небесна криниця», солодкого партнера – «Ulker», медіа партнера – «Eco-Connect» та інформаційних партнерів. Додатково про NGO G20 можна дізнатись на офіційному сайті заходу: www.summit.org.ua

Залишити відповідь