Перша ФРІ-школа в Костополі відбулась :)

Share
Генерація ідеї акції

Вітаю!
Перша «Школа для Активіста» в Костополі відбулась.
І, як просить того регламент, звітую про даний захід.
Перш за все хочу подякувати. Дякую учасникам, які все ж зацікавились та прийшли. Звичайно ж, без подяки не залишу і тренерів , котрі не тільки читали лекції та проводили тренінги, а ще й допомагали в організації самої школи. Не можу не згадати і про спонсорську підтримку від ПП Литвина А.С., власника мережі магазинів та маркетів міста.

Отож, підсумуємо:
Загальна кількість учасників, була 12 чоловік, сподіваюсь, наступного разу буде більше.
По програмі:
1. Знайомство та тренінг на тему «Вступ до громадської діяльності» – тренер Ганна Рожкова. Гарний початок, з непомітним переходом від знайомства до лекції.
2. Тренінг на тему «Проектний менеджмент» – тренер Зураб Кантарія. Зураб оживив учасників школи своїм вмінням весело подати досить серйозний матеріал.
3. Тренінг на тему «Співпраця зі ЗМІ» – тренер Ганна Рожкова. І знову Аня. Деякі учасники ще більше зацікавились журналістикою.
4. Тренінг на тему «Організація та проведення вуличних акцій» – тренер Олексій Сидорець. Став найцікавішим тренінгом з веселою імпровізованою практичною частиною.
5. Лекція на тему «Про ФРІ» – тренер Ігор Шарабура. Заключна частина програми була проведена у більш рефлексійній атмосфері.
6. Енерджайзери – координатор Людмила Осипчук. Цікава розрядка між тренінгами, дала можливість краще сприйняти наступні порції інформації.

Загалом, організатори дещо змінили програму під час заходу. Але це зробило школу ще цікавішою. По закінченню теоретичної частини тренінгу на тему «Організація та проведення вуличних акцій», учасники та тренери школи організували та провели справжню вуличну акцію «Заспівай єдиною державною», метою якої було підвищення інтересу жителів міста до пісень українською мовою. Прес-реліз про акцію був надісланий у декілька редакцій місцевих та регіональних видань.
Також під час проведення школи було оголошено 11 ідей проектів, які будуть обговорюватись на збірці 30 вересня о 17:00 в приміщені кав*ярні «Цукерня».
Не обійшлося і без мінусів організаційного характеру, зроблені висновки, будем виправлятись.

З повагою координатор «Школи для Активіста» в Костополі
Іван Швая

Залишити відповідь