Молодіжний «Форум Майбутнього.2012»

Share
 В жовтні активна молодь збиратиметься на найголовніші молодіжні події року – молодіжні форуми. Учасником молодіжних «Форумів Майбутнього.2012» (скорочено “ФМ 2012!”) може стати будь яка молода людина яка прагне впливати на майбутнє України.
 
«ФМ 2012!» відбудеться в 7 студентських містах. В кожному місті збереться до 200 лідерів, активістів та членів молодіжних громадських організацій та рухів, студентських самоврядних організацій та звичайних молодих людей з активною громадянською позицією з усієї України.
Форуми відбудуться:
10 жовтня – Львів,
11 жовтня – Тернопіль,
13 жовтня – Одеса,
14 жовтня – Ялта,
15 жовтня – Дніпропетровськ,
16 жовтня – Харків,
17 жовтня – Київ.
Форуми проводяться за ініціативою громадських рухів ЧЕСНО та МОЛОДІЖНА ВАРТА. Метою форумів є донесення до молоді їхньої ролі у розбудові громадянського суспільства та впливі на владні структури у державі.
В рамках форуму молодь:
– дискутуватиме про доброчесність депутатів в народні депутати;
– обговорюватиме детальний звіт роботи Верховної Ради України щодо молоді
– думатиме що молоді дасть наступна Верховна Рада
На заходах будуть презентовані результати дослідження кампанії ЧЕСНО “Фільтруй Раду!” – громадський аудит політиків, звіт результатів компанії МОЛОДІЖНА ВАРТА про виконання обіцянок щодо молоді. Також буде можливість поспілкуватися з відомими журналістами, діячами культури, політологами, громадськими активістами та міжнародними експертами і висловити своє бачення ролі молоді у розбудові нашої країни.
Участь у «Форумі Майбутнього» може взяти кожна молода людина, яка заповнить реєстраційну анкету до 30 вересня (включно) та отримає запрошення на форум. Оргкомітет надає компенсацію проїзду для учасників форуму з інших міст.
Будь на хвилі!
Детальна інформація про форум на сайті офіційному сайті форуму www.fm2012.org.ua. За детальнішою інформацією звертатись за електронною адресою youthfm2012@gmail.com або телефонами.


 

Залишити відповідь