До Рівного приїхали представники Молодіжного Європарламенту

Share

Європейсько-молодіжний парламент цього року завітав до України в рамках третього Інтернаціонального туру. 14 -15 вересня в місто Рівне були запрошені представники ЄМП. Серед яких: Христина Челмакіна, Роксолана Підлеса, президент Родріго Ваз та інші. Допомагали з організацією Володимир Решота та Фундація Регіональних Ініціатив(ФРІ). Присутніми на сесії стали найактивніші учні шкіл Рівного та парламент дітей міста (ПДМ). Активісти познайомились між собою та знайшли спільну мову. Щоб робота не здавалась нудною та нецікавою були запропоновані ігри, які, як мінімум, підняли всім настрій.
Але люди збирались не для того, щоб просто згаяти час. Пізніше всіх поділили на два комітети – це «Транспорт та туризм» і «комітет із прав людини». Головною ціллю було представлення двох резолюцій.

– Участь молоді у таких заходах дуже важлива, – пояснює представник Рівненської “ФРІ” Віталій Примак. – Вона дає молодим людям багато перспектив, оскільки розширяє фактично нівелює будь-які межі у спілкуванні й поширенні власних ідей, реалізації проектів. А у недалекому майбутньому ця молодь вирішуватиме долю української держави, продовжуватиме шлях інтеграції нашої країни у Європейське співтовариство.

Подібні конференції, окрім Рівного, відбуватимуться й у багатьох інших містах України. У підсумку кілька учасників з усієї держави будуть відібрані для участі у міжнародній конференції.

Одним із найприємніших моментів стали перерви між розмовами, на чай з цукерками.
Думаю всі залишились задоволені спілкуванням та обміном думками. Будемо з нетерпінням чекати знову на ЄМП.

Автор статті:  Олександра Комісарова

Залишити відповідь