У Рівненській області 16–17 червня пройшов регіональний етап Студреспубліки – 2012

Share
Мер СР 2011 року (зліва) та Мер СР 2012 року (справа)

У Рівненській області відбулася Студреспубліка 2012 у якій від «ФРІ» взяло участь троє чоловік з м. Рівне. Всі вони пройшли в магістрат, а один навіть став студентським мером міста Рівне.

Регіональний етап молодіжного мультифестивалю Студентська республіка-2012 пройшов на території мисливсько-рибальського господарства “Костопільське” в с. Козлин Рівненського району.

Головною інтригою мультифестивалю стали результати політичної гри, до якої долучилися всі громадяни республіки.

З першого ж дня тут почали формуватися політичні сили, учасники заходу визначались зі своїми лідерами, складали партійні програми та плани на виборчу кампанію, – розповідає регіональний координатор фестивалю у Рівненській області Наталія Малиновська.  Проте без фінансового підґрунтя боротися за владу було досить проблематично. Здавалося б сума для застави кандидату була досить реальною, проте коли дійшло до діла, виявилося, що заробляти місцеві гроші – СРублики досить непросто. Тому, політика політикою, а рівненським студреспубліканцям довелося активно займатися підприємницькою діяльністю.

Лейтмотивом другого дня для всіх стало очікування виборів мера цьогорічної Студреспубліки та його магістрату. До останнього як для оргкомітету так і для всіх республіканців залишалося загадкою скільки ж очікувати кандидатів у мери та які коаліції утворяться.

За місця в магістраті змагалися дві республіканські партії «Молодь діє» та «Партія розвитку міста».

Пообіді з початком роботи ЦВК зареєструвалися два кандидати – досвідчена учасниця СР, член рівненського магістрату 2010 року Людмила Сверба  від партії «Молодь діє» та лідер «Партії розвитку міста» Олексій Смірнов, для якого цьогорічна республіка стала дебютною.

Кандидати мали представити на огляд громадськості свої політичні програми. Яким же має воно бути, «Місто моєї мрії» очима молодих рівнян, очима тих, кого і називають майбутнім нації? Програми складалися з трьох основних частин: інфраструктура, стиль управління та роль молоді у місті Мрії. І хай шляхи розбудови регіону у кандидатів відрізнялися між собою, та мета у них була спільна: забезпечити громадянам такі умови життя, у яких кожний міг би стати щасливим.

У запеклій боротьбі з різницею у 6 голосів перемогу здобув випускник Рівненського державного гуманітарного університету, факультету документальних комунікації та менеджменту, активіст РММГО «Фундація регіональних ініціатив», координатор освітніх проектів Олексій Смірнов, якому республіканці довірили представляти Рівненщину на всеукраїнському етапі Студреспубліки-2012.

До магістрату Рівного від партії «Молодь діє» увійшли Сверба Людмила, Примак Віталій, Ніколайчук Микола, Касьянов Микола, від «Партії розвитку міста» – Мокрик Микола, Мокрик Ірина, Бесараб Ірина, Шарабура Ігор, Кужель Олександр, Адах Мирослава.

Проте на виборах Рівненська Студреспубліка не завершується. Окрім того, що учасники вже готуються до Криму, вони збираються втілювати свої виборчі обіцянки, які й привели їх до перемоги.

Залишити відповідь