ФРІ стурбована недопущенням Олександра Солонтая до Росії

Share

 ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» висловлює глибоке занепокоєння щодо ситуації з членом ФРІ Олександром Солонтаєм. Представника ФРІ у Національному комітеті ГК «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!», експерта Інституту Політичної Освіти, екс-голову ВМГО «ФРІ» Олександра Солонтая сьогодні не допустили на територію Російської Федерації, повідомивши, що він є «нев’їзним» без пояснення підстав для такого статусу.

Ми вважаємо практику занесення правозахисників та громадських активістів до «списків нев’їзних» ганебною та неприпустимою для будь-якої цивілізованої держави. ФРІ також занепокоєна тим, як поводились із Олександром в аеропорту: у нього забрали паспорт, який обіцяли повернути вже по поверненні в Україну.

Нагадаємо, раніше інші члени ВМГО «ФРІ» Максим Кицюк, Марина Цапок, Михайло Каменєв, які брали участь у роботі Міжнародної спостережної місії Комітету міжнародного контролю за ситуацією з правами людини в Білорусі, також  були оголошені «нев’їзними» до Республіки Білорусь.

Голова ВМГО «ФРІ», Євген Демченко

Залишити відповідь