ДивоАвдіївка

Share

В Авдіївці, Донецької області, приїзд «Євроавтобуса-5» став справжнім міським святом. Бо дуже багато людей прийшло на концертну програму та вікторину до Дня Європи. Під час якого до того ж малювали боді –арт фарбами, хоча у всьому місті не було води :) Зовсім ніякої.

Тож до нашого приїзду ще і готувалось все місто- набирало воду на себе та на євроавтобусантів. Однак це стало єдиною неприємною несподіванкою в Авдіївці. Все інше –було дуже круто :)

Євроавтобусні тренінги ми проводили у школі, де працює вчителем російської (!) мови Голова Авдіївської Пласт – пані Тетяна Вікторівна. Тож про неформальну освіту там вже чули і задоволенням йшли на тренінги про соціальні медіа, командотворення, основи бізнесу, волонтерство та проектний менеджмент.

Програма громадьскої ініціативи теж піштовхнула місцеву молодь до участі. Ще під час попереднього тренінгу Євроавтобусмейкери дізналися про розділення міста на дві частини- стару та нову. Жителі цих районів ніяк не можуть порозумітися- завжди стібнуться та підкалують один одного. Місцева влада теж підливає масла у вогонь- транспортні комунікації з одного кінця в інший майже відсутні.

Але Авдіївка- одне ціле гарненьке містечко, тому наша місія в ньому була хоч трохи пом’якшити протистояння між «старухою» та новою частиною.

Учасникам Євроавтобуса та місцевій молоді запропонували помалювати на асфальті фарбами малюнки на тему об’єднання та зробити невеличкий об’єкт ленд-арту (малюнок на землі з підручних матеріалів- гілки, каміння, сухе листя з певним ідейним змістом). Тож у центрі міста тепер на все літо залишаться символ об’єднання та командні малюнки.

І, згадуючи це все..Одне прохання, любі авдіївці, не переставайте приємно дивувати цей світ!

Євроавтобусанти

Залишити відповідь