Дежавю у Сєвєродонецьку: День дощової Європи

Share

Євроавтобус-5 у Сєвєродонецьку! Останнє місто маршруту порадувало студентською аудиторією на тренінгах, крутим місцем для харчування, вільним часом для відпочинку та серйозною толокою. А потім підмочило холодним дощем наші радісні євроавтобусні обличчя :)

На жаль ми не знали, що дорога поганюча та нам треба закласти +2,5 години у логістичні розрахунки. Ми дуже запізнились і учасників розводили по host-families одразу ж з автобусу, без загального знайомства.

Поки зранку ми збирались на тренінги до Технологічного Інституту, Кароліна Лєйта розповіла як її – учасницю Євроавтобусу з Харкова- прийняли вдома як… американку :) Навіть називали Кєтрін :)

 

Євробас був у найбільшому населеному пункті маршруту два повних дні, тому ми вирішили провести тренінги учасників в обидва дні. Однак, на жаль, бажаної кількості місцевої молоді ми на них не побачили. Прийшли студенти, у яких не було екзаменів та деякі ліцеїсти. Школярів майже не було, бо розісланий рекомендаційний лист у школи був зведений нанівець декількома дзвінками місцевого службовця з відділу освіти. Дуже шкода, але ми нормально впоралися із цією проблемою- змогли поспілкуватись майже з усіма особисто.

Не зважаючи, на погану погоду, невелику кількість учасників та втому євроавтобусантів, вся програма йшла своєю ходою. Тренінги, згодом реалізація громадської ініціативи та День Європи.

Місцева молодь під час візиту «Євроавтобусу-5» вирішила звернути увагу на інтереси велосипедистів в Україні та в ЄС. Велодоріжки та паркування –необхідна умова для розвитку екологічного та спортивного руху в країні. В Сєвєродонецьку є багато велосипедистів. Задачею учасників проекту було розповісти про стан велоруху в ЄС, а також підтримати старт кампанії лобіювання інтересів еко-громади міста.

День Європи у Сєвєродонецьку відбувся у місцевому палаці культури. Питання задавали біля столиків- портів, куди могли заплисти відвідувачі за подарунками. Скільки країн – стільки і зупинок, в тому числі і Україна.

І весь час йшов дощ. Пронизливий, і зовсім не травневий. І ми ніби повернулися на початок: в Каневі ми теж проводили День Європи під шквальний вітер та дощ.

Та все одно- купа знайомств, питань, ідей… Сумно було від’їжджати.

 

З Києва,

з любов’ю,

з фінішної прямої

ваші Євробасівці :)

 

 

Залишити відповідь