“Зробимо Україну Чистою” – підсумок з Рівненщини

Share

28 квітня в Рівному та в багатьох районних центрах Рівненщини стартувала Всеукраїнська акція “Зробимо Україну Чистою”. Слід зазначити що  акція відбувалась не лише 28 квітня а на протязі тижня   після офіційного старту.

Координатори  точок  прибирань усіх міст Рівненщини гуртували волонтерів для прибирання за принципом  добровільності та бажанні.  Якщо цей принцип буде сповідуватись і надалі , акція матиме величезний успіх в майбутньому та отримає багато позитивних викликів.

В цілому  цьому року, на даний час на Рівненщині  вийшло  близько  500-от волонтерів, які зібрали 530-ть  120-ти літрових  пакетів  сміття + дві машини сміття на річці Устя що у Рівному.

Ось детальна статистика  прибирання на Рівненщині 2012:

МІСТО КІЛЬКІСТЬ ЗІБРАНОГО СМІТТЯ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ
РІВНЕ 80  ПАКЕТІВ + дві машини сміття для річки УСТЯ 250
ОСТРОГ 60 пакетів для сміття 40
ДУБНО 25 пакетів для сміття 20
ГОЩА 65 пакетів для сміття 18
ВОЛОДИМИРЕЦЬ 100 пакетів для сміття 45
КОСТОПІЛЬ 20 пакетів для сміття 15
САРНИ 60 пакетів для сміття 21
КУЗНИЦОВСЬК 50 пакетів для сміття 30
РАДИВИЛІВ 25 пакетів для сміття 14
ЗДОЛБУНІВ 45 пакетів для сміття 18

Слід відзначити, що до акції в Рівненській області долучились національні партнери акції “Зробимо Україну Чистою ”  Надра Банк” та  мережа магазинів  “Watsons”. Величезна подяка за участь в акції Рівненському підприємству ОБЛЕНЕРГО в Рівненській області за очищення річки Устя від сміття, адже саме волонтери ОБЛЕНЕРГО назбирали дві машини сміття.

Такий успіх на прибиранні  річки Усті безперечно належить координатору точки прибирання  Корпусовій Тетяні , керівнику прес-служби ОБЛЕНЕРГО в Рівненській області.

Акція відбулась . Результати підсумовано. Зроблено висновки.

В місті Рівному активісти “Зробимо Україну Чистою ” вирішили підтримувати і надалі тих хто матиме бажання  прибирати сміття ресурсами, а саме рукавичками та сміттєвими пакетами.

Позитивним явищем є те що в наступному році акція “Зробимо Україну Чистою” відбудеться краще, тому що  підчас цьогорічної акції склалась команда яка готова нести зміни в екологічне становище України.

Гоща

Костопіль

З повагою

Примак Віталій

координатор акції “Зробимо Україну Чистою” в  місті Рівне

0973502281

primakvit25@gmail.com

Залишити відповідь