В Черкасах розпочав роботу Дискусійний клуб

Share

Дискусійний клуб, ініційований черкаськими фрішниками, розпочав засідання при Черкаській обласній організації НСПУ. Вчора відбулася перша зустріч, що була присвячена секретам самопрезентації і мистецтву створення першого враження.
Програма насичена вправами та інтелектуальними іграми, спрямованими на розвиток ораторських здібностей, мислення, оперативної реакції на ситуації, акторської майстерності тощо. У програмі клубу – проведення диспутів, класичних дебатів, обговорення книг і фільмів, лекції на цікаві, корисні та актуальні теми для тих, кому часто доводиться виступати перед аудиторією.
За словами координатора проекту і ведучої Олени Желєзняк, мета клубу – розвиток інтелектуального та творчого потенціалу кожного силами самих же учасників: «Ми самі робимо наші зустрічі цікавими, результат – вміння яскраво, переконливо, розумно говорити – досягається завдяки взаємо- і саморозвитку».
Дискусійний клуб діє на засадах відкритості, саморозвитку, толерантності та активності. Кожен із учасників має змогу приміряти роль оратора – за правилами клубу, кожен має хоч раз виступити.
Це спільний проект, ініційований Літоб’єднанням ім. Василя Симоненка та Черкаським осередком Фундації регіональних ініціатив, який здійснюється за підтримки Черкаської обласної організації НСПУ.
Наступне засідання Дискусійного клубу відбудеться 7 червня і буде присвячене жестам та міміці – запрошуються всі зацікавлені.

One thought on “В Черкасах розпочав роботу Дискусійний клуб

Залишити відповідь