Перше місто Євроавтобусного маршруту –Канів

Share

«Знайомтесь, це чудова європейська молодь. Тож шановні приймаючі сім’ї, поверніть цю молодь такою ж чудовою», – так почав місцевий координатор у Каніві Яків Прогнімак знайомство та презентацію команди :)

Дівчаток та хлопців розібрали по одній- двох та розійшлись спати. Тривожних дзвонків від учасниць координаторам під час першої ночі без гуртової ночівлі не було, тож ми вирішили, що все буде добре :)

І все в принципі і було добре: зранку ситний сніданок та go-go-go на тренінги до Східно-Європейського інституту. У Каневі ми читали 5 тренінгів про освіту, ефективність, бізнес, соціальні медіа та командотворення.

Тренінг Георгія про бізнес та Насті і Аурелії про освіту користувалися шаленим попитом! Їх слухали по 25 людей!

Після тренінгів майже вся молодь поїхала з «євроавтобусантами» на добудову альтанки біля джерела «королівська» криниця. Чудова альтаночка чудовим дівчаткам дуже сподобалась. Водичка теж :)

Вечір завершився Днем Європи біля Тарасової гори – місця поховання поета Шевченко, про якого учасники та учасниці вже знали. Але не як великого кобзаря, а як людину, на честь якої в Україні названо багатьско вулиць.

Прийняти участь у вікторині прийшли близько 50 школярів та студентів. Правила були прості – ми задаємо питання англійською, якщо хтось відгадує -даємо більший подарунок, ніж тоді коли відгадують переведене українською питання. Жваві питання- жваві віжповіді -> всі мають сувеніри на згадку.

Та крім того, учасницям влаштували майстер- клас з приготування вареників. Під гаслом “вмієш ліпити вареники- можна виходити заміж” євроавтобусантки Лєра з Латвії та Зюзанна зі Словаччини готували тісто, катали та скріплювали. Потім усі разом куштували ті пірогі (польск. – вареники).

До побачення Канів! Не втрачай свій вогник, даруй тепло всьому світу!

Залишити відповідь