Мистецький проект G5 (2 етап – журналістика)

Share

112 травня у Івано-Франківську відбувся другий етап мистецького проекту “G5” – 5 життів, 5 ідей, 5 талантів…

о 10:00 в приміщення 4 поверху КМЦ “Є” почали приходити перші учасники та лектори. Взагалі, слід сказати, що вкотре дуже тішить той факт, щодо тієї кількості молодих людей, яким не байдужий є власний саморозвиток та можливості знайомства з цікавими та успішними у своїй діяльності людьми.

Але менше слів та більше фото. Під таким девізом і писатиму цей пост :) Ось як все було…Розпочинав цей день, своєю лекцією “Можливості нової (інтернет)журналістики”, івано-франківський журналіст Андрій Волик (ТРК “ВЕЖА”).

SONY DSC

Нашим гостем із Києва був Тарас Буник, що розповів не тільки про “Українську Вікіпедію у глобальному світі”, а й навчив багатьох, як зручніше знаходити та додавати інформацію у Вікі.

SONY DSC

Дуже приємно було почути думки стосовно можливостей для молодих людей (що пов’язують своє майбутнє із журналістикою), чи не найдосвідченішого журналіста нашого міста, людину з неймовірним досвідом – Івана Вовка. Саме він був нашим третім лектором цього дня.

SONY DSC

Журналіст улюбленого українського (україномовного! що важливо, через брак саме такої преси) журналу “Країна” – Олег Шама, захопив усіх своїми цікавими розповідями про те, як готуються журналісти до інтерв’ю з політиками, і про те яких жанрів бракує українській періодиці сьогодні.

shama

Всім учасникам дякуємо за день який ми провели разом, за натхнення та підтримку у ваших коментарях та відгуках.

SONY DSC

SONY DSC

_DSC034633333

Дякую Юлі Кушнір :) Вкотре дуже хороша організація команди, що допомагала з приготуваннями другого етапу проекту “G5”.

4444

І від усіх ІФ ФРІшників… Бажаємо якомога швидшого одужання нашій Юлечці Скидоненко! :)

Фото – Наталі Бурачок та Леоніда (інформаційно-довідідковий ресурс “ПроПоліс”)

Залишити відповідь