FRI-D-Club. Let’s improve our English together!

Share

Наближається Євро-2012, а донеччани, так само, як і мешканці інших міст, продовжують вдосконалювати своє знання англійської. Кожні вихідні проект Fri-D-Club від донецьких фрішників відчиняє двері для тих, хто хоче покращити свої знання іноземної мови та отримати практичні навики вільного спілкування.

Один  з останніх вечорів був присвячений подорожам, туризму та культурі іноземних держав. Дружня атмосфера, цікаві питання, гаряча дискусія та навчальні ігри допомогли учасникам не тільки засвоїти лексичний матеріал, але і отримати задоволення від спілкування.

Жоден з учасників не був обмежений рамками теми, кожен мав змогу висловити свої побажання, мрії, фантазії стосовно подорожей та іноземних країн. Це давало змогу використовувати більший потенціал англійської мови та створити веселий настрій у компанії.

Вибір тем для спілкування безмежний, тож кожен новий вечір клубу буде приносити з собою нові враження та знання.

Fri-D-Club завжди радий бачити нових учасників, тож, якщо ти зацікавився цим проектом донецького осередку ФРІ, приходь та візьми участь у обговоренні цікавих питань найпопулярнішою мовою світу. Чекаємо на тебе!

За будь-якою інформацією звертайся до організаторів:  Олександра Білязе, 066-504-33-23, vk.com/o.p.official

Let’s improve our English together!

Залишити відповідь