Тренінг з Симорону або магічне використання нижньої білизни

Share

Кожна дитина здатна творити дива та стовідсотково вірить у себе. Вона бачить позитив навколо, повна світла, любові і енергії.
Часто, коли ми дорослішаємо, ми перестаємо вірити у власні сили, у те, що ми – чарівники, які здатні на все!
Ігрова методика “Симорон”, розроблена київськими театральними режисерами П. та П. Бурлан, у сміховій, карнавальній формі “відмикає” здатність “по-дитячому” дивитися на світ та змінювати його!

На тренінгу ми ознайомились з такими методиками: самообгону, перейменування, “якальних” перекладів, симоронських подарунків. Було багато сміху з нас самих, наших на справді нереально дріб’язкових  проблема та розуміння того, що навколишній світ це відображення нашого світу внутрішьнього.

Одна з найсмішніших симоронських методик — закидання душевно випраних червоних трусів на люстру під шаманські танці та пєснопєнія. Правильний вибір трусів ( ажруні труси для отримання матеріального прибутку, так як “труси ажурные по деньгам дежурные” і труси- стрінги для”стриноживания” коханого\коханої) разом з по-дитячому веселими піснями та танцями обов’язково дадуть виконання бажаного. Але через 27 ( хвилин, днів, років -це вже наскільки ви віддалися танцю %).

А взагалі, симороністів називають чарівниками. Вони отримують те, чого хочуть іноді дійсно казковими методами – віршами (ніби заклинаннями), дарінням противнику того, що йому не вистачає у нереальній формі і властивостями ( ромашка яка світиться зеленим і летить крізь землю зі швидкістю світла для ледве живого ПАЗіка, через який ви дуже запізнюєтесь).

Світлана Охович

Голова медіа-служби Харківської ФРІ

fri@frikharkiv.org.ua


Залишити відповідь