ФРІ виступила молодіжним партнeром Case Champ 2012

Share

Найкращі студенти України вирішать завдання на мільйони доларів

9 лютого розпочалася реєстрація на третій Всеукраїнський чемпіонат з вирішення бізнес-кейсів Case Champ 2012, який відбудеться у лютому-березні цього року. Організатором цьогорічного чемпіонату є МГО “East West Business”, а оцінювати рішення учасників будуть мідл-менеджмент та експерти таких компаній, як: Інвестиційна група ITT, Erste Bank, JTI, Grand Thornton, Carlsberg Ukraine та МІМ-Київ.

Чемпіонат складається з відбіркового онлайн-туру в лютому і очного півфіналу і фіналу, які відбудуться 28-30 березня в Києві. Участь можуть брати команди з 3-5 студентів будь-якого українського університету або випускників 2010-11 років, без обмеження за фахом. У рамках кожного туру командам дається кейс, в якому описується проблема, з якою зіткнулася компанія.  Рішення учасники надають у формі презентації.

У відбірковому турі Case Champ 2012 учасникам потрібно розібратися з проблемами діяльності агрокультурної компанії на ринку центрально-східної Європи, а в півфіналі – вирішити завдання, що стоїть перед українським виробником побутової та промислової хімії. Специфікою бізнес-кейсів є відсутність вимог спеціальних знань з боку учасників, для успішного рішення необхідно аналітичне мислення, вміння структурувати думки і працювати в команді. Найкращі учасники чемпіонату матимуть можливість пройти стажування в одній з компаній-партнерів чемпіонату.

«Case Champ – це чудовий шанс для студентів здобути безцінний досвід, водночас це і можливість для нас збагатити нашу команду. І бізнесу, і державі в цілому необхідно вкладати в розвиток і виховувати професіоналів, знання яких виходять за рамки програмних підручників, а нестандартне мислення забезпечує інновації та зростання країни», – зазначила Президент Інвестиційної групи ІТТ Оксана Маркарова.

Золотий партнер чемпіонату:  Інвестиційна група ITT

Срібні партнери чемпіонату: Erste Bank, JTI

Партнери чемпіонату: Grand Thornton, Carlsberg Ukraine, МІМ-Київ

Молодіжні партнери: МГО “East West Business” та Всеукраїнська Фундація Регіональних Ініціатив

Медіапідтримка: StudNews, Платформа, Tochka.net, StartJob, MBA Strategy, ACCA, Unistudy, Openstudy

Участь у чемпіонаті безкоштовна, реєстрація триватиме до 28 лютого на casechamp.com

Case Champ – перший Всеукраїнський чемпіонат з вирішення бізнес кейсів.  Цього року командам  від 3 до 5 студентів найкращих університетів України вже втретє буде запропоновано розібратися в бізнесі і на основі наявної інформації запропонувати вирішення стратегічної проблеми для реальної компанії.  Чемпіонат складається з трьох турів і відбудеться в лютому-березні 2012 року.

Контактна інформація для преси:
 тел. 0971846329; e-mail casechamp2012@gmail.com

Залишити відповідь