Бал «На крилах Любові» занурив молодь в атмосферу любові та казковості

Share

18 лютого (субота) о 17:00 у Палаці Культури “Молодіжний” (колишній ПК “Зоря”) Бал “На крилах Любові” занурив молодь в атмосферу любові та казковості.

Бал був присвячений Міжнародному Дню Закоханих і впродовж чотирьох годин вітав з цим чудовим святом закоханих пар та тих, хто поки «у пошуках щастя».

Під романтичні мелодії кружляли  пари у вальсах ніжності. Поміж танцями проводилися конкурс для закоханих пар на кращі компліменти, конкурс на найбільш активну пару. Бал позиціонувався як молодіжний, сучасний, тому окрім властивих балу композицій, грала ритмічна, запальна – більш сучасна – музика.

Учасники мали змогу також насолоджуватися виступами танцювальних колективів та вокальних виконавців.

«Ідея проведення Балу просто чудова! Хочу віддати належне: ви обрали відмінне для проведення заходу місце. Там дуже чудовий паркет і доволі просторо, – каже один з учасників Балу Антон. – Мені здається, що в наш час музики в напрямку техно, хіп-​​хоп та іншої досить важко зібрати так багато людей не на “Круту мегапаті”, а на БАЛ. Дуже дякую за таку можливість».

Бал передбачав фуршет, під час якого учасники знайомилися один з одним, спілкувалися та обмінювалися враженнями від заходу. Обов’язковим був дрес-код: дівчата, жінки – бальна або вечірня сукня; юнаки, чоловіки – костюм.

Організаторами  виступили Миколаївська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» та Центр соціальних програм РУСАЛу.

Залишити відповідь