Share

У вівторок о 10:00, 21 лютого 2012 року, у Харкові у приміщенні інформаційної агенції Status Quo (вул. Артема 46, 4 поверх) відбудеться круглий стіл «Свобода мирних зібрань. Європейські принципи та українська практика», організований Всеукраїнською Ініціативою «За мирний протест!» та Національним Демократичним Інститутом США.

Під час круглого столу відомі правозахисники, громадські активісти та політики, представники Міністерства внутрішніх справ, судді адміністративних судів, представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини та представники ЗМІ продовжать діалог щодо такої важливої теми, як фундаментальне право громадян на мирні зібрання.

На початку круглого столу учасники зроблять короткі заяви для преси.

Теми для обговорення під час круглого столу:

  1. Принципи свободи зібрань (Євроконвенція, рішення Євросуду, Керівні принципи зі свободи зібрань ОБСЄ).

  2. Судові заборони мирних зібрань.

  3. Дії органів внутрішніх справ під час мирних зібрань.

  4. Українське законодавство про свободу мирних зібрань та проект закону «Про свободу мирних зібрань».

Під час круглого столу будуть розглянуті найрезонансніші мирні зібрання у Харкові за останні роки: серед них наметове містечко в листопаді 2010, студентські акції осені 2011, арешт організаторів екологічних акцій 2010.

Участь у круглому столі візьмуть представники міського та обласного керівництва. Доповідачами стануть члени Головного Управління МВС в Харківській області, представники окружного адміністративного суду та відповідних департаментів міської ради та обласної адміністрації щодо взаємодії із громадськістю та організації мирних зібрань в Харкові та Харківській області.

У круглому столі також братимуть участь відомі експерти з теорії і практики мирних зібрань в Україні Володимир Чемерис, Михайло Лебедь та Михайло Каменєв, експерти Харківської правозахисної групи, представники Громадської ради при ГУ МВС в Харківській обл та представники громадських організацій Харкова: “Фундація регіональни ініціатив”, ГО “Поступ”, “Ми — Харків’яни”, “Альянс- квіріти” , “Зелений форнт” та інші організації.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.:

+380634753561 (Юрій Сулима)

Про Всеукраїнську Ініціативу «За мирний протест!» читайте тут – www.zmina.org.ua

Залишити відповідь