10 січня – ЗАХИСТИ своє право на СТИПЕНДІЮ!

Share

У вівторок, 10 січня, у Києві о 9:00 ранку під стінами комітетів Верховної Ради студенти влаштують протестний перформанс. Акції солідарності студентів в цей день відбудуться також в Хмельницькому і Херсоні.

Причина вже другий рік незмінна – міносвітівський законопроект “Про вищу освіту”, прийняття якого позбавить студентів-“четвірошників” стипендій, змусить студентів-контрактників платити щораз більше, школярів – окрім ЗНО, складати й корупційні вступні іспити, а викладачів працювати більше за ту саму зарплатню.

Саме в цей день законопроект розглядатимуть на Погоджувальній раді. Якщо там і на засіданні парламентського Комітету з освіти документ може отримати “зелене світло”, Рада голосуватиме його вже до кінця січня. Студенти і активісти молодіжних громадських рухів проведуть коротку прес-конференцію, на якій розкажуть про небезпеки законопроекту для освітян, а потім продемонструють ці небезпеки у формі створення бутафорної саморобної бомби – символ мінування української освіти законопроектом. Якщо ви небайдужі або й причетні до освіти – приходьте підтримати протестну хвилю.

Організатори акції наголошують, що всього зареєстровано три законопроекти, і до всіх трьох є претензії. Але наразі у вівторок студентству загрожує найгірший з них – “законопроект Табачника”.

Безпосередні небезпеки “законопроекту Табачника” для студентів-бюджетників – http://lebed-michael.livejournal.com/61426.html

Безпосередні небезпеки “законопроекту Табачника” для студентів-контрактників – http://lebed-michael.livejournal.com/61631.html

Докладнішу інформацію можна знайти тут – http://vk.com/event33872756

Організатори акції у Києві: Громадянський рух “Відсіч”, Незалежна студентська профспілка “Пряма Дія”, ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ), Громадянська служба “Свідомо”, Українська асоціація студентського самоврядування (УАСС).

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +380681217741 (Михайло)

Місце проведення (клікніть, щоб збільшити):

Залишити відповідь