“Я не є іншою”. (Враження про Осінню ФРІ-школу)

Share

Безліч епізодів мого життя здаються мені безглуздими і безкорисними. Мої цілі схожі на цілі подібних мені людей. Вона просто є засобом, уже банального самовираження, який давно перейшов зі стадії розкриття людини свого інтелектуально-естетичного ідеалу в трешовий засіб здаватися не тим ким є, а ким хочеш бути.

Я не є іншою..Я не особлива.

Не розуміючи своїх бажань, своїх ідей, уподобань та поглядів мене кидає «з краю в край», тупиться моя свідомість, що заглушила ледь помітну підсвідомість, і вони разом з незрозумілим «Я» впадають в літургічний сон…

Щоб хоч якось зрозуміти себе та знайти своє місце в житті потрібно не лежати на дивані аналізуючи свою безпорадність та нікчемність, а встати і діяти.

Питаєте з чого почати? Є безліч варіантів.

Для мене поштовхом на активну діяльність стала Осіння Базова ФРІ-школа, що відбулась 26-27 листопада в університеті «Крок». В програмі цих двох днів було заплановане: відкриття-закриття школи, знайомство, спілкування та тренінги з перервами на каву та чай.

Я дізналась про те як поводити себе з міліцією, про правозахист та права людини, про лідерство та вміння керувати часом. Також я змінила своє відношення до інтернету, вважаючи його раніше системою, що вбиває всі духовні цінності людини, тепер я розумію, що він відкриває двері у світ нових, незаангажованих знань, з мінімальною затратою часу.

Насичення актуальними темами, повне їх розкриття,на реальних прикладах, а головне легка подача для сприйняття все це надихнуло мене на переосмислення своєї позиції в суспільстві і дало зрозуміти, що я маю безліч можливостей і можу щось змінити. На закритті школи всім вручили сертифікати. Дякуючи професійній організації заходу в аудиторії панувала приємна та ненапружена атмосфера.

Я щиро надіюсь, що такі заходи будуть проводитись частіше , що вони будуть мати вплив на таку масу людей як я, і ініціювати нас на подальші зміни.

Катя Беслік, учасниця Осінньої ФРІ-школи 26-27 листопада 2011 р., м. Київ

Залишити відповідь