Громадськість добилася відкладення нового Трудового кодексу

Share

Сьогодні біля будівлі, де відбувалась Погоджувальна рада депутатських фракцій Верховної Ради, незалежні профспілки та громадські організації провели акцію проти прийняття нового Трудового кодексу у сьогоднішній редакції законопроекту. Результатом дій в тому числі ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) стало зняття питання про голосування за законопроект № 1108 з розкладу найближчого сесійного тижня парламенту.

Участь у акції взяли активісти Автономної спілки трудящих, профспілки “Захист праці”, Конфедерації вільних профспілок України, Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України, Всеукраїнської організації солідарності трудящих, Київської незалежної медіа-профспілки, Громадянського руху “Відсіч”, ГО “Жінки за майбутнє дітей України”, студентської профспілки “Пряма дія” та ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) та ін.

Про небезпеки законопроекту № 1108 читайте тут – http://avtonomia.net/?page_id=344

Про небезпеки законопроекту № 1108 для молоді читайте у листі коаліції молодіжних організацій “МОЛОДІЖНА ВАРТА” (в яку входить ФРІ) – https://fri.com.ua/2011/09/12173

Залишити відповідь