ФРІшник увійшов до складу громадської ради при ГУ МВС в Харківській обл.

Share

4-го листопада 2011 в Харкові відбулися установчі збори Громадської ради при ГУ МВС в Харківській області!

Представник Харківського осередку Всеукраїнської молодіжної організації «Фундація регіональних ініціатив», Юрій Сулима був обраний до складу Громадської ради.

Ініціативною групою по проведенню установчих зборів громадської ради при ГУ МВС в Харківській обл. було зареєстровано 63 представники інститутів громадянського суспільства.

Серед зареєстрованих учасників установчих зборів відмітимо 3 представників ІГС – молодіжних організацій, що спеціалізуються на захисті інтересів молоді, присутніх на зборах:

  1. Харківський осередок молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив» (делегований представник – Голова правління осередку, – Юрій Сулима);
  2. ХОГО  «Молодіжна правозахисна група – Харків»  (делегований представник – Вікторія Бабій);
  3. Харківський обласна організація ВМГО «Молодіжний націоналістичний Конгрес» (делегований представник – Ірина Омельченко).
  4. Припартійна організація «Молоді регіони» (делегований представник – Шапірко Віталій Геннадійович).

Участь в установчих зборах Гром. ради при ГУ МВС в Харківській обл. взяли 58 представників громадських організацій Харкова і області. Рішенням установчих зборів було обрано кількісний та якісний склад громадської ради: до складу новоствореного органу прийнято усіх (58 чол.) зареєстрованих і присутніх представників інститутів громадянського суспільства, що виявили своє бажання брати участь у роботі органу.

Вітаємо представників Харківської ФРІ і Юрія Сулиму із участю у ще одній важливій організації контролю діяльності виконавчих органів влади та набуття ще одного механізму впливу громадськості на формування і реалізації державної політики! Бажаємо продуктивної і цікавої праці!

Залишити відповідь