Активісти покотять “планету” у краще майбутнє!

Share

19 листопада об 11.00 у малій залі Миколаївського міськвиконкому відбудеться прес-конференція організаторів всеукраїнського проекту «Зробимо Україну чистою! 2012» у Миколаєві. На заході будуть присутні :

  • Начальник відділу охорони навколишнього природного середовища Департаменту Житлово-комунального господарства Миколаївського міськвиконкому Дмитро Анатолійович Мац
  • Координатор національного комітету всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою! 2012»

Дмитро Малюта та координатор Південного регіону та міста Миколаєва Катерина Деменнікова

  • Зірки Максим Скляренко та Дмитро СкороходовАрт-проект «Живые»

Також 19 листопада з 11.00 до 12.30 пройде презентація всеукраїнського проекту, протягом якої активісти продемонструють, як можна спільними зусиллями врятувати світ, якщо він котиться у прірву. Світ символізуватиме величезна куля, зібрана з пластикових пляшок, яку миколаївці котитимуть вулицями міста. До цього видовищного дійства зможуть приєднатись всі охочі.

Цей захід стане початком масштабної медіа-кампанії на підтримку організаторів проекту у понад 50 містах України. Під час презентації усі бажаючі зможуть зареєструватися для участі в проекті «Зробимо Україну чистою! 2012». І приєднатися до команди людей, які просто і конкретно діють, роблячи світ чистішим і, тим самим, кращим.

«Зробимо Україну чистою!» – Це частина міжнародної ініціативи «Let’s do it world!», заснованої у 2008 році в Естонії. Організаторам акції «Let’s do it 2008» вдалося залучити в невеликій прибалтійській країні більше 50 000 волонтерів і прибрати більше 10 000 тонн сміття. На сьогодні подібні акції вже відбулися в Індії, Португалії, Румунії, Словенії, Литві та Латвії. Україна є однією з 70 країн світу, у яких активісти руху «Let’s do it world!» запланували акції на 2012 рік!

Акція буде проходити в Україні вдруге. У 2011 році 22 000 чоловік з 55 різних міст об’єднали свої сили для того, щоб зробити кращим своє ж довкілля. У Миколаєві прибрати своє місто весною  2011 року вийшло понад    1500 мешканців. Мета акції – не просто прибрати парки від сміття, а навчити кожного основам екологічної поведінки. Показати, як маленькими кроками МИ РАЗОМ можемо подолати засмічення у всеукраїнському масштабі.

Навіть маленьке зусилля разом з тисячами таких самих зусиль здатне зрушити гори!

Детальніше про прес-конференцію та акцію можна дізнатися звернувшись до

Деменнікової Катерини, 050 394 06 89 , 093 078 82 87, katedemennikova@gmail.com

Cайт: http://letsdoit.org.ua

Організатори проекту «Зробимо Україну чистою! 2012» у Миколаєві: Миколаївська міська молодіжна громадська організація «Фундація регіональних ініціатив»

Партнери: Виконком Миколаївської міської ради, Департамент Житлово-комунального господарства Миколаївського міськвиконкому, «Центр Соціальних Програм РУСАЛу в Україні».

Залишити відповідь