14-15 жовтня – засідання робочої групи на тему “Молодь і армія: що можемо змінити, або коли ліквідують примусовий призов і буде побудована боєздатна армія?”

Share

14-15 жовтня 2011 року відбудеться чергове засідання молоді, представників молодіжного, студентського та громадського руху, активістів та бажаючих представників ЗМІ, на якому буде створено робочу групу з питань покращення молодіжної політики. Темою засідання є обговорення та пошук шляхів до вирішення проблем в контексті молоді та армії, крізь призму виконання передвиборчих програм головних парламентських політичних сил України.

Ця буде вже 5-та зустріч в рамках програми залучення молоді до прийняття рішень «Краще разом!», яка реалізується національним комітетом ГК «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» (у який входить ФРІ) за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Проведення таких зустрічей покликане здійснити включення молоді в процес підготовки та прийняття державних рішень. Тема засідання 14-15 жовтня – «Молодь і армія, або що можемо змінити, або коли ліквідують примусовий призов і буде побудована боєздатна армія ?»

Попередні 4 зустрічі були присвячені темам вищої освіти, житла, закону про молодь та працевлаштування. Окремі робочі групи вже звершили свою роботу, інші – продовжують працювати над проектами нормативно-правових документів. Таким чином думки молоді враховуються, або просто беруться до уваги, в тих змінах законодавства, які відбуваються сьогодні в нашій державі. Усі напрацьовані молоддю пропозиції надсилаються органам влади, національний комітет кампанії МОЛОДІЖНА ВАРТА здійснює контроль та моніторинг за ходом їх впровадження.

Кожна молода людина, може долучитися. Для участі необхідно подати:

– заповнену анкету (додається);

– коротке резюме (автобіографічні відомості, CV або біографію);

– рекомендацію від молодіжної громадської організації чи органу студентського самоврядування (перевага надається рекомендаціям від учасників кампанії МВАРТА).

Заповнені документи слід надіслати на mvarta@mvarta.org.ua з позначкою «Robocha hrupa MVARTA: armiya» не пізніше 11 жовтня, до 19:00. Усі учасники будуть відібрані на конкурсних засадах. Загалом буде сформована група експертів в кількості 30 осіб з усіх регіонів України.

Учасники забезпечуються всіма умовами для засідання робочої групи, харчуванням та навчальними матеріалами, проживанням в готелі «Санкт-Петербург» в ніч з 14 на 15 жовтня, експертною підтримкою членів національного комітету. Проїзд – як правило, за рахунок учасників (оплата проїзду – є внеском учасника в проведення заходу, але можливі звернення про підтримку в окремих випадках в порядку виключення). Усі учасники будуть повідомленні про результати конкурсного відбору не пізніше 12 жовтня.

Додаткові контакти:

Володимир Феськов тел. (063) 287-34-34, (066) 317 36 13; e-mail: feskov.v@gmail.com

Сайт кампанії – www.mvarta.org.ua

Див. анкету та аналітичні записки у додатку:

Anketa_MVARTA_armiya

Залишити відповідь