Форум громадських ініціатив «Вдаримо громадською активністю по дачам і городам Єжеля та Могильова»

Share

Національний комітет громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає» (у який входить ФРІ) в рамках проекту «Транснаціональна мережа з захисту прав призовників: захист молоді в ситуації державної дискримінації», що реалізується в Україні ГО «Центр Громадянських Свобод» за фінансової підтримки Європейської Комісії запрошує активну молодь до участі в форумі.

Форум відбудеться 15-16 жовтня у м. Києві. Учасники будуть відібрані на конкурсній основі.

Для перемоги в конкурсному відборі та участі (перевага надаватиметься авторам ідей найбільш вдалих міні-заходів), слід стисло на 2-3 абзаци викласти концепцію заходу, який ви плануєте провести, або провели у власному місті (загальна тема – «Мир та безпека»). Можливі тематики направлені на виконання обіцянки політиків професіоналізувати армію:

– просвітництво призовної та іншої молоді;

– реформування збройних сил;

– зміна правил призову;

– просування демократичної моделі альтернативної служби;

– захист військовослужбовців строкової служби;

– пропаганда ідей миротворчості тощо.

До участі запрошуються молодіжні лідери, представники громадських організацій.

Кожен відібраний учасник буде запрошений до співпраці в рамках загальної реалізації проекту та до співпраці з національним комітетом ГК МВАРТА. Усі учасники матимуть змогу:

1. Бути учасником форуму, де будуть обговорюватися сучасні форми діяльності громадських активістів, підготовка, організація і проведення вуличних заходів, запрошення учасників та ЗМІ, ресурсне забезпечення, правовий захист тощо (із відшкодуванням транспортних витрат);

2. Провести міні-захід у місті (області), яку представляє учасник, за підтримки (у т.ч. фінансової) ГК МВАРТА та ГО «Центр Громадянських Свобод» в квітні-травні;

Для участі у семінарі необхідно надати:

– заповнену анкету в якій зазначити ідею міні-заходу, який планується провести;

– додати коротке резюме (автобіографічні відомості);

– додати рекомендацію від молодіжної громадської організації чи органу студентського самоврядування (перевага надаватиметься рекомендаціям від учасників кампанії МВАРТА, а також учасникам, які вже реалізовували заходи). Кандидати можуть також рекомендувати себе самі, відповідно обґрунтовуючи заяву своїми здобутками в громадсько-політичному житті

Заповнені документи слід надіслати на електронну пошту mvarta@mvarta.org.ua не пізніше 11 жовтня, з позначкою в темі листа «Forum 15-16.10.2011».

За результатами відбору буде сформована група учасників бл.25 осіб. Усі учасники будуть повідомленні про результати конкурсного відбору не пізніше 12 жовтня.

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами, відшкодуванням транспортних витрат за ціною плацкартного потягу.

Із  питань отримання додаткової інформації:  Володимир Феськов тел. (063) 287-34-34, (066) 317 36 13; e-mail: feskov.v@gmail.com

Сайт кампанії – www.mvarta.org.ua

Anketa_forum

Залишити відповідь