Табір-казка “ФРІ-step” у Мигії

Share

Лагерь-сказка!
Лагерь-мечта!
Рома Москаленко

Ось він перший ранок: прохолодне та свіже повітрячко, що ж природа таки дуже гарна, неймовірна. Краще не згадувати тяжкий шлях до місця таборування, але я молодець. Здавалось, що ніколи не дістанусь до нього, фух, іноді виникало питаннячко : «А де ж той, табір? Скільки ж ще нести 50-100 кг свого біологічного матеріалу до місця призначення?»

Далі було так багато подій, людей, емоцій, інформації…що від перевантаження іноді «вимикало» на тренінгах, так би мовити «перезагрузка» чи то просто сонечко лагідно пригрівало? .. так чи ні, все перший день був найважчим як для учасників, так і для організаторів, та чи варто зараз згадувати про негаразди? Мабуть, тільки для того, щоб порівняти результати на фініші від ситуації, яку ми мали на старті… step by step ви вибудовували ту атмосферу, той настрій, який хотіли… крок за кроком.

Я згадую слова астронавта Ніла Армстронга: «Маленький крок однієї людини – величезний стрибок для всього людства». Сподіваюсь , що для кожного учасника табору ФРІ степ 2011 , наважусь так амбіційно висловитись, це також крок або стрибок у розвитку його особистості, його можливостей та знань. Сподіваюсь ви отримали те, що хотіли або навіть більше. А ось для молодіжної організації – Фундації регіональних ініціатив у Миколаєві, це теж значний крок уперед, це розвиток …

Одна з організаторів, Настя Назаренко, правильно висловилась, що найголовнішим є відгуки людей і ось… заходимо до групи вконтакті і… повідомлення від Блажея Зайонца : «друзья, всем привет из Польши!!!!! огромное спасибо за замечательный лагерь! до новых встреч))» або повідомлення від Андрія Гарькіна :«ФРИ Степ, вспоминаю тебя , Мигея, ты прекрасна». А як приємно було побачити, що учасники табору збираються у у парку Перемоги та проводять свій час разом. Люди збираються, люди спілкуються…юху! Знов таки вірші Роми Москаленка стали пророчими :
Мы скажем «спасибо, Повар!»,
И «Киллерам» всем улыбнёмся!
Найдём мы какой ни будь повод
И нова, как здесь, соберёмся!

Окремий абзац присвячуємо Марині Андрєєвій. Дякуємо тобі, за те що ти у своїх тендітних, але таких сильних руках тримала табір. Тисячі поцілунків та оплески стоячи тобі, Марино; запам’яталися слова Маринки про те , що багато у чому табір став розривом шаблонів, які сидять у наших головах. Це дійсно так. Та й взагалі молодці ті люди, які хоч трошки допомагали у організації табору. Ми це зробили, можете пишатися собою!

Дякуємо всім-всім за ваші посмішки, за командо утворення, за пороги, за кар’єр, за вечори біля ватри, пісні, африканські танці, за чергування, за літо, за молодість, кожен з вас робив цей табір таким, яким він мав бути, кожен з його учасників це його частинка, його душа … залишилось побажати побачити ще більше чудових людей наступного року! Розвивайтесь, будьте вільними, будьте з ФРІ :).

Миколаївська ФРІшниця, Інна Юріна.

Залишити відповідь