Молодь готується до протестів! Мета – зупинити свавілля харківських бізнесменів

Share
Олексій Мединець - охоронець супермаркету, що побив дівчину у супермаркеті "ДАРС". Фото з соціальної мережі
Той самий Олексій Мединець...

15 липня Олексій Мединець, охоронець супермаркету «Дарс» на Новій Баварії жорстоко побив 22-річну дівчину-касира із завданням тяжких тілесних пошкоджень. Після інциденту дівчина була діставлена до відділення невідкладної допомоги, де і перебуває до цього часу. Травми, нанесені дівчині призвели до роздроблення щелепи та часткової втрати зору.

За словами працівників супермаркету Олексій Мединець зараз переховується від переслідування у Росії. Нагадаємо, що по факту випадку, який стався міліцією порушено карну справу за статтями Карного Кодексу  «Хуліганство» та «Нанесення тілесних пошкоджень середньої тяжкості», за що винуватцю загрожує від 3 до 5 років ув’язнення.

Як відомо із повідомлень ЗМІ власник мережі супермаркетів «ДАРС» Олександр Семенюта відреагував на подію, сказавши, що звільняти охоронця він не збирається, таким чином фіційно наплювавши на громадськість і проігнорувавши інцидент, що стався.

Подробиці, які вдалося дізнатись під час розслідування наштовхнули на цікаві дані: як з’ясувалося Мединець вже мав судимість до цього випадку.

«Те, що на громадськість і молодь наплювали і спробували закрити очі на випадок, який стався із молодою дівчиною, яких сотні і тисячі так само працюють в супермаркетах,- показує рівень деяких харківських бізнесменів. Відсутність уваги до таких випадків, безкарність роботодавців і їхнє ігнорування громадських інтересів може призвести до того, що в харківських супермаркетах буде можна ламати жінкам щелепи, бо бізнесменам буде усе дозволено і вони можуть залишатися безкарними. А «безпредєлу» та насилля по відношенню до молоді ми не терпітимемо, – заявляє Юрій Сулима, активіст молодіжної організації «Фундація регіональних ініціатив».

Ми сформували інформаційний запит до власника супермаркету, Олександра Семенюти, згідно якого повині отримати інформацію про заходи, що вжиті по відношенню до охоронця Олексія Мединця та стану відшкодування збитків постраждалій Дарині Абрамюк. У випадку, якщо ніяких заходів прийнято не буде, – харківська молодь вийде на протести і вимагатиме звільнення Мединця та відшкодування постраждалій, – додає Юрій.

Залишити відповідь