Дружня компанія фрішників на прийомі у мера

Share

Неможливо описати в одній статті скільки зусиль, часу, енергії витрачає активний фрішник у громадський діяльності. Протягом року ми працювали, втілювали проекти, намагалися покращити себе та суспільство, ми робили це щиро та натхненно . Справедливо казав Роберт Кеннеді: «Робіть добро та розповідайте про це».
І ось , Катерина Деменнікова надсилає повідомлення « 24 червня відбудеться прийом мера міста Миколаєва з активною молоддю , агов фрішнику, шукай гарне вбрання!». Так, фрішну діяльність було помічено , ми відчували вдячність за наші зусилля і це головне.
Найбільш влучні характеристики заходу: стильно, урочисто та весело. Багато з присутніх молодих людей , вже доводилось зустрічати, і не один раз :) Це й недивно, активні люди з різних організацій постійно співпрацюють та мають багато спільного у своїх життєвих позиціях. Отож, немає сумніву, що запрошено було гідних , справжніх активістів міста корабелів.
Було приємно, що представники влади спілкувались з молоддю та погоджувались розглянути майбутні проекти.
Найяскравіша подія вечора – нагородження почесними грамотами найдіяльніших молодих людей. (Фанфари ) наші фрішники теж заслужили такої відзнаки !Щиро вітаємо, Назаренко Анастасію, заступника голови Миколаївського осередку ФРІ, та Олену Чуйковську , кращого волонтера міста за акцією «Від серця до серця-2011». Дівчата, наснаги вам , ми вами пишаємось!
Вечір продовжувався: лунала жива музика, почалися танці , атмосфера ставала ще теплішою, незважаючи на прохолоду вечора. Проте, навіть на відпочинку фрішники з особливим натхненням обговорювали майбутні заходи . Отже, наша діяльність продовжується. Долучайтесь!

Інна Юріна

One thought on “Дружня компанія фрішників на прийомі у мера

Залишити відповідь