Українська молодь заявляє про підтримку російських студентів

Share

Новость на русском тут – http://bit.ly/iulR7o

Всеукраїнська молодіжна організація “Фундація регіональних ініціатив” (ФРІ) заявляє про підтримку та солідарність з російськими студентами, які сьогодні у Москві на Пушкінській площі протестуватимуть проти комерціалізації освіти Російської Федерації.

“Російська і українська молодь має частіше підтримувати одна одну у боротьбі проти звуження існуючих прав та свобод. Підтримувати як шляхом активного обміну досвідом, так і шляхом інших солідарних дій,” – каже Голова ФРІ Євген Демченко.

Нагадуємо, що 25 травня 2011 року українські студенти протестували проти одіозних норм проекту нового Закону “Про вищу освіту” Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Протести відбулися у Києві, Донецьку, Рівне, Івано-Франківську, Севастополі, Луцьку, Львові, Дніпропетровську, Луганську, Житомирі, Хмельницьку, Харкові, Тернополі, Кам’янецьк-Подільському, Сімферополі, Каневі, Каховці, Миколаєві, Бердянську та Острозі. Пізніше протестувальників підтримали і студенти Запоріжжя та Громадська рада при Донецький обласній державній адміністрації. Позицію студентства України також підтримав Всеросійський союз студентів, Європейський союз студентів та активісти “Вуличного університету” Санкт-Петербурга. А сьогодні протестувальників підтримала ще й коаліція українських молодіжних та студентських організацій “МОЛОДІЖНА ВАРТА”. Подробиці на https://fri.com.ua.

Про недоліки міністерського проекту Закону читайте тут – https://fri.com.ua/?p=10403

Залишити відповідь