Феєричне закриття Школи громадського лідера “Ми самі будуємо своє майбутнє”

Share

22 червня відбулося урочисте закриття Школи громадського лідера “Ми самі будуємо своє майбутнє” (ШГЛ), яка проходила з 16 травня до 20 червня, організаторами якої виступили члени Миколаївської ФРІ за підтримки Управління у справах сім’ї , дітей та молоді Миколаївського міськвиконкому та Профкому студентів Миколаївського державного аграрного університету (МДАУ).

У вже знайомій нам 302 аудиторії МДАУ зібралися «випускники» , тренери та організатори ШГЛ.

Спершу організатор проекту Павло Курганський привітав усіх з завершенням Школи та коротко розповів про те, як з‘явилася ідея та проект проведення ШГЛ. Далі він надав можливість виступити Голові МММГО «ФРІ» Катерині Деменніковій , яка розказала про те, як ФРІ підтримала ідею проекту та побажала використати по максимуму усе отримане на тренінгах.

Після цього організатор заходу видав подяки та солодкі подарунки тренерам ШГЛ, які одразу ж висловили свої побажання організаторам і учасникам ШГЛ.

Потім дві «випускниці» ШГЛ Анастасія Костенко та Олена Чуйковська представили увазі присутніх мультимедійну презентацію – фотозвіт проекту. Згадавшт приємні моменти, учасники дочекалися на щирі слова відзнаки кожного та сертифікати про проходження ШГЛ. Сертифікати видавалися окремо про проходження окремої програми учасникам, які пройшли більше половини тренінгів програми. Адже ШГЛ складалася з трьох програм: «Проектний менеджмент від А до Я», «Тренерство – інструмент для саморозвитку та допомоги іншим» та «Нові медіа – нові можливості».

Усі учасники вирішили продовжувати даний проект у вересні, розширивши програму та запросивши нових досвідчених тренерів та нових зацікавлених учасників.

На закритті Школи кожен з присутніх написав своє побажання та поклав його у «банку побажань», яку організатори «законсервували» і збережуть до «нового сезону».

Лунало ще дуже багато теплих, добрих і щирих побажань, слів величезної подяки учасникам, тренерам і організаторам. Була зроблена купа позитивних фото.

Ну а далі… Усі бажаючі поспілкуватися, пограти у цікаві ігри, усі, хто хотів провести побільше часу з однодумцями, обговорити продовження проекту, усі, хто не хотів залишати феєричну атмосферу і повертатися до виконання буденних справ, – мали змогу попити чаю з солодощами і розтягнути задоволення від неформального спілкування з такими ж активними молодими людьми!

Адже попереду – «велика перерва» під назвою «літні канікули» або «відпустка»…

Тож чекаємо на продовження проекту – нові знання і навички, нових цікавих людей, нові знайомства та зустрічі – ще більш продуктивні, радісні та потрібні!

Дивіться фото з Закриття Школи в альбомі Школи громадського лідера : http://vkontakte.ru/album137215502_135027203.

Досі вражена феєричністю учасниця ШГЛ

Залишити відповідь